Pirmas pralaimėjimas dabar - laimėjimas!

Pasinaudok naujoko privilegija – atlik pirmąjį statymą ir pralaimėjimo atveju atgauk iki 25 EUR.

1.Nuolaida galioja vartotojams, užsiregistravusiems puslapyje www.olybet.lt ir statantiems pirmą kartą už bet kurią pasirinkto įvykio baigtį su bet kokiu koeficientu lažybose iki varžybų pradžios (Prematch) ir lažybose gyvai (Live).
2.Jeigu esate atlikę pirmą statymą už lažybas iki varžybų pradžios (Prematch), dar galite statyti 25 eurus už lažybas gyvai (Live) ir taip pat gauti nuolaidą.
3.Norint gauti abi nuolaidas (Prematch ir Live), įmokos suma turi būti pastatyta už skirtingas rungtynes. Atliekant statymus už tas pačias rungtynes galios tik viena nuolaida.
4.Lošėjui pralaimėjus jam bus gražinta 99% pralaimėtos sumos, jeigu buvo statyta iki 25 eurų. Jeigu buvo statyta daugiau nei 25 eurai, žaidėjui bus grąžinti 25 eurai.
5.Pinigai gali būti išmokami iš karto t.y. sugrąžintos sumos nereiks peržaisti papildomai.
6.Pasiūlymas yra skirtas tik vienam asmeniui, šeimai, butui, IP adresui, elektroninio pašto adresui, telefono numeriui, tam pačiam sąskaitos numeriui (kreditinė kortelė, skrill adresas ir pan.) bei bendram kompiuteriui (darbo vietoje ar interneto kavinėje). „OlyBet“ pasilieka teisę bet kuriam klientui ar klientų grupei neleisti pasinaudoti pasiūlymu.
7.Pasiūlymas galioja iki 2017 m. gegužės 31 d. „OlyBet“ pasilieka teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo atšaukti arba nutraukti pasiūlymą anksčiau numatyto termino.